wtorek, 26 kwietnia 2016

20.04.2016 na Urologii na rozbijaniu kamienia nerkowego pod narkozą

Miesiąc temu Maja brała udział w nagraniu.  https://www.youtube.com/watch?v=xICNIS1O8sM
 
Maja w czwartek wyszła ze szpitala. Byliśmy dwa dni na Urologii na rozbijaniu kamienia nerkowego. Zabieg ultradźwiękami ale pod całkowita narkoza. Teraz Majeczka będzie rodzić kamyczki. Już walczymy z bólem ale Maja jest dzielna. Wieczorami rośnie temperatura ale na razie dajemy radę w domu, jakby co to jedziemy do szpitala. Teraz około miesięca będzie następować czyszczenie kanałów z piaseczku, aby obyło się bez powikłań. A potem już tylko wyczekiwany Poznań. Maja nie powinna chodzić bo podczas chodzenia może uszkodzić sobie nózkę, dopiero po operacji ortopedycznej możliwa będzie pionizacja. Czekamy z niecierpliwością na tą operacją i na pozwolenie od urologów że już możemy działać. Operacja w Poznaniu wiąże się z miesięcznym pobytem na wyciągu w unieruchomieniu to nie sprzyja kamicy. Jedno leczenie wyklucza drugie. Skąd my to znamy ..

3 komentarze:

 1. Maja sobie poradzi, jest bardzo dzielna. Nie jeden dorosły by nie wytrzymał tych okropieństw, co je Księżniczka przetrwała :) .

  Pozdrawiam,

  Anna P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podziwiam państwa i córkę,jednak zastanawiam sie(proszę wybaczyć jeśli był na ten temat wpis który pominęłam)co Maja lubi jeść? Jakie książki lubi? A filmy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak się miewa Majeczka? Dawno nie było update'u ... Myślę o Was.

  OdpowiedzUsuń